SushiCo

Note : /5

Les captures d'écrans :


Dünya mutfaklarının en lezzetli ve sağlıklı olanlarından biri şüphesiz Uzak Doğu mutfağıdır. 1997'den beri birbirinden lezzetli ve farklı Uzak Doğu yemeklerinin en gözde adresi ise şüphesiz SushiCo.

Sürekli farklı lezzetlerin ve yeniliklerin peşinden koşanlara Uzak Doğu mutfağını sunan SushiCo, açıldığı günden bu yana yeni alışkanlıkların yaratılmasında da öncü olmaya devam ediyor. Uzak Doğu mutfağının incileri olan Çin, Sushi ve Thai yemeklerinin tümü bu ülkelerden gelen aşçılar tarafından hazırlanarak yerel tüketici için gerçek bir lezzet şöleni yaratılıyor.

Les 14 ans d'Uzakdoğu mutfağını sevdiren, kalitesinden ödün vermeyen SushiCo İstanbul'da Altunizade, Astoria, Bahçeşehir, Ataköy, Ataköy A Plus, Kanyon, Kemerburgaz, İşkule, Nişantaşı, Palladium, Suadiye, Ümraniye Meydan, Kavacık ; KKTC'de Lefkoşa ; Ankara'da Gaziosmanpaşa, Panora ve Gordion Avm ; Antalya'da Lara ve Alanya, İzmir'de Alsancak, toplam 20 şubesi ile yeni lezzetler sunmaya devam ediyor.

20 şubeye iPhone ile sadece tek bir tık ile ulaşabilir ister işte, ister evinizde bu sağlıklı lezzetler ile bir Uzak Doğu yolculuğuna çıkabilirsiniz.


Les applications de la même catégorie :


Caractéristique :


Distributeur : BNS GIDA VE TURIZM HIZMETLERI A.S.

Taille : 17,6 Mo

Compatibilité : iPhone Nécessite iOS 11.0 ou version ultérieure. iPad Nécessite iPadOS 11.0 ou version ultérieure. iPod touch Nécessite iOS 11.0 ou version ultérieure. Mac Nécessite macOS 11.0 ou version ultérieure et un Mac avec la puce Apple M1.

Langues : Anglais, Chinois traditionnel, Espagnol, Italien, Turc

Age : 4+

Copyright : © 2016 SushiCo

Prix : Gratuit